Termékek Menü
0
Minden 15 000 Ft feletti rendelést Ingyen házhozszállítunk!

Amit ajánlunk

Heti akció Hetente megújuló akciók és kedvezményes árak!
Hűségpontok Gyűjtsd össze és váltsd be pontjaidat az alacsonyabb árakért!
Gyors kiszállítás Házhozszállítás 2-3 napon belül, akár ingyen* is!
Extra garancia Nem tetszik a tőlünk rendelt játék? Mi garantáltan visszavásároljuk!

tárSASjátéKOS munkatársat keresünk

>> a teljes hirdetési anyag letölthető innen <<

A leendő munkatárs feladata lesz a vállalkozás üzlethelyiségének vezetése, rendben tartása, a betérő vásárlók kiszolgálása és az elektronikus felületeinek adminisztrálása, valamint rendezvényeken az üzlet képviselete.

Tevékenységi terület:

  • társas- és egyéni fejlesztő játék szakkereskedés

Feladatok:

  • vevői tanácsadás, értékesítés
  • aktív munka az üzlet árukészletével (áruátvétel, átrendezés, árumozgatás)
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, rendelések, reklamációk kezelése
  • napi üzletmenethez kapcsolódó adminisztratív teendők
  • rendezvényeken szervezői, játékmesteri feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú, kereskedelmi végzettség
  • MS Office tapasztalat (Excel, Word, Outlook)
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • pozitív, rugalmas, segítőkész, dinamikus személyiség
  • jó problémamegoldó- és elemző képesség, önálló munkavégzés, rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, proaktivitás, kitartás
  • táblás játékok szeretete

Előny:

  • aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • táblás játékok ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatottság
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • versenyképes kereseti lehetőség, vonzó motivációs rendszer

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Győr, belváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, 2017.09.15-ig küldje el motivációs levéllel mellékelt fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az allas@saseskos.hu e-mail címre.

Tartalomhoz tartozó címkék: hír
Segíthetünk?

Kérdésed merült fel vagy csak nem találsz valamit?

Írj nekünk 06 20 344 9800

közel 800 válogatott
társasjáték
egy különleges helyen
2-99 éves korig

Összehasonlítás
Baloldali Facebook