Ezzel a kiegészítővel még látványosabbá teheted az alapjátékot!
A Terrain kiegészítővel lecserélheted az alapjátékban található karton templomjelzőid és hozzájuthatsz a Hoplita figuráiddal kompatibilis műanyag városjelzőkhöz is. Így akár egy szempillantás alatt felismerheted ellenfeleid Hoplitával védett városait.
A Hansa Teutonica egy tipikus euro társasjáték, amely ha szereted az összetett játékmechanizmusokat, nem a témájával, hanem a játék mechanikájával, de el fog csábítani!
A társasjáték összetettsége mellett nagy fok interakciót hoz a játékosok közé, amely igazán 5 főnél érződik meg.
A játékosok a 14. századi Németországban próbálnak meg minél több helyre eljutni útvonalak kitöltésével. A játékosok egy-egy útvonalat apránként, azon útvonal helyeire pakolt saját jelölők lehelyezésével járhatnak be. Bár eddig egy békén játéknak hat, a többi játékos bármikor a levesünkbe köphet egy-egy saját jelölő letételével a már majdnem megtett útszakaszért, amelyre így több jelölő beadásával tudunk csak elhelyezkedni. Ellenfeleink ekkor az adott útszakasz másik két elágazásánál kapnak plusz helyszíneket (tehát előnyt).
A játékosok az egyszerű és tervezhető cél mellett (azaz, hogy minden útvonalat megépítsék és minden helyszínre elérjenek) hajtanak a saját erőforrásaik fejlesztésére is, amellyel több kockájuk, más fajta képességeik és egyéb, nyerési esélyeket növelő fejlesztéseket hajthatnak végre.
Bár a társasjáték régi kiadásán még megjelent opciónak, hogy akár két fővel is játszható, a bővített kiadáson már ilyen nem találunk – és nem is baj, mivel a játék sava-borsa igazán 3 főtől jön ki!
A Hansa Teutonica társasjáték nem egy hosszú játék, komplexitása a lehetséges taktikák, az összetett nyerési lehetőségek és stratégiai döntésekben rejlik, amiből fakadó állandó újra játszási kényszert ültet el lelkes játékosaiban.
Ez a beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
A Lord of Hellas a maga nemében egyedi társasjáték, mert kevés játék esetén történik meg az, amely ebben: nincs konkrét vezérvonal, hanem a játékosokra van bízva, hogy mit szeretnének tenni a játékban (akár csak a Vadnyugati legendák társasjáték esetében).
Adva van egy hatalmas pálya, melyen a játékosok csapatukkal rengeteg opció közül választhatnak.
Szereplőink három kategóriára vannak osztva: papok, katonák és hősök, akikkel különféle akciókat érhetünk el.
Foglalhatunk területet és nyerhetünk vele.
A játékos papjaival elzarándokolhat a templomokhoz vagy emlékműveket fejleszthet (3D kiegészítéseket helyezve a táblára) ott, és ha később oda látogat imádkozni, plusz dolgokat fog neki adni.
A játékos megnyerheti a műemlékek fejlesztésével a játékot.
Ha valamelyik játékos legyőzött a játék során három Szörnyet, akkor megnyeri automatikusan a játékot.
És megannyi irányba elindulva ezek kombinációival főlényt szerezhetnek a játékosok és egyszerre több célt is követhetnek a játékban.
Külön kihangsúlyozandó, hogy a Lords of Hellas társasjátékban 1-4 főig játszhatunk, és 1 személyre is egy egész kampány füzetet tett össze a kiadó, semmivel sem elhanyagolandó az automa játékot játszót!
Ez a beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
A Ticket to Ride London egy önálló játék, a menetideje azoknak kedvez akik szeretik a pörgős társasokat, ugyanis 15 perc alatt végezni lehet vele.A helyszín az 1970-es évek Londona!
A társasjáték angol nyelvű játékszabályt tartalmaz!
A Második esély társasjáték egy rajzolgatós, tetrisz elemekkel dolgozó játék, amelyben mindegyik fél egy-egy füzetre helyezi ez a különféle alakzatú elemeket.
A játék elején mindegyik játékos kap egy kezdő alakzat lapot, amelyet úgy kell elhelyezzen a területén, hogy legalább az egyik része érintse a terület középső pontját.
A játékosok célja, hogy a területet minél inkább kitöltsék, ugyanis az után jár a több pont. Amennyiben olyan kártyát kellene berajzolniuk, amely alakzatát már sehová nem tudják, úgy kapnak egy második esélyt, amely kártyán lévő formát kell beillesszék. Amennyiben azt sem tudják elhelyezni, úgy kiestek a játékból. A játékot az nyeri, akinek kevesebb kimaradt területe marad.
A játékosnak van lehetősége egyedül is játszani, ez esetben három kört kell 10 pont alatt teljesítenie és az számít tökéletes játéknak.
A Második esély egy térlátást fejlesztő, kreatív társasjáték, amely a könnyed játékmenetével akárki számára könnyen megtanulható. Bátran ajánljuk 1-6 fő részére.
Ez a beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
A Hive egy ötletes, gyors iramú, bogarasan absztrakt stratégiai játék 2 személy részére. Mindkét játékos egy-egy rovarhadat irányít, amelynek minden eleme másféle módon tud lépni. A feladat, hogy az ellenfél királynőjét bekerítsék és mozgásképtelenné tegyék. A taktikai játék nyertese az, akinek ez elsőként sikerül, okos stratégiát és jó helyzetfelismerést alkalmazva a méhkirálynőt bekerítenie.
A Hive Pocket verzió plusz két kiegészítőt tartogat a játkosoknak!
A 7 Csoda Párbaj társasjáték kiegészítője, angol nyelvű.
A 7 Csoda Párbaj társasjáték kiegészítője, angol nyelvű.
A játék jóval nagyobb harcokra csábítja résztvevőit, mint eddig bármikor. A csodák építése során össze kell játszanunk ellenfeleinkkel, de mégis saját érdekünket kell végig szem előtt tartanunk. Fő cél a pontszerzés nagy csaták árán. Ha még nagyobb kihívásra vágysz, játssz együtt mind a két kiegészítőt: Leaders és Cities. A játék csak az alapjátékkal együtt játszható!
Miben másabb a második kiadás, mint az első volt?
Az új kiadás egy új, arany levéllel ellátott dobozt tartalmaz; továbbfejlesztett elrendezés a jobb játékmerülés érdekében; két új Csoda a terjeszkedéshez; egy füzet, amely leírja a bővítés új hatásait, és tartalmazza az eredetileg a Cities Anniversary Pack néven kiadott kártyákat.
Ez a beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
A Kard és Korona történelmi, stratégiai társasjáték a középkori Magyarországon. A játékosok egy-egy valós személyiség, az ún. kiskirályok bőrébe bújva, - egyedi 3D figurákkal - irányítják saját tartományukat, egy teljesen önálló országrészt. Erről a területről adót szednek, amelyből hadsereget állítanak föl: Lovagokat, gyalogosokat és íjászokat, akiket a hadúr személyesen vezethet a riválisok elleni háborúba. De a pénzre nagy szükség van a diplomáciai tevékenységhez is, amely a játék lényeges részét képezi: szerződéseket lehet kötni egymással, aminek ára lehet, továbbá időről időre megválasztásra kerülnek az ország fontos tisztségviselői: az országbíró, a tárnokmester és a nádor. A választáson csak az járhat sikerrel, akinek vastag az erszénye. A végső győzelemhez sem csak a csatamezőn át vezet az út, a Szent Koronát intrikákkal, diplomáciai úton is meg lehet szerezni, amennyiben az egyik játékosnak sikerül minden tisztséget megszereznie egy választáson!