The Last Hundred Yards Mission Pack #1 - EN

The Last Hundred Yards Mission Pack #1 - EN-2210
Az Utolsó Száz Yardos Küldetéscsomag #1 az I. és II. kötetre épül, a Western Europe szövetséges hadjárataira összpontosítva. A csomag tíz küldetést tartalmaz, amelyek 1944-ben történtek a normandiai kitörés előtti és kitörési fázisokban júliusban/augusztusban, a Hürtgeni erdőben novemberben és a Battle of the Bulge decemberben.

Csatlakozz a 2. hadosztály 2
...
új
angol
RRP: 8 390 Ft 

Ez a beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.

8 390 Ft
A vásárlás után járó pontok: 252 Ft
Értesítést kérek, ha újra lesz raktáron
Kedvencekhez
Ajánlom
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Eredeti leírás
Részletek
Az Utolsó Száz Yardos Küldetéscsomag #1 az I. és II. kötetre épül, a Western Europe szövetséges hadjárataira összpontosítva. A csomag tíz küldetést tartalmaz, amelyek 1944-ben történtek a normandiai kitörés előtti és kitörési fázisokban júliusban/augusztusban, a Hürtgeni erdőben novemberben és a Battle of the Bulge decemberben.

Csatlakozz a 2. hadosztály 23. gyalogezredéhez, és éld át a szövetséges katonák által „Hedgerow Hell”-nak nevezett jelenetet, amint áthalad a „Purple Heart Draw”-en, hogy elfoglalja a 192-es dombot a 3. FJ ezred ellen. A fő cél a St. Lo-Bayeux autópálya elvágása volt, ami kritikus fontosságú volt a 3. hadsereg normandiai kitörésének keleti szárnyának védelmében a nyugati part mentén.

Kövesd Patton 3. hadseregének kitörését, amely végül bekerítette a német 7. hadsereget, és annak pusztulásához vezetett a Falaise-i Pocket-ban. Ezek a küldetések a kulcsfontosságú vízi akadályok átlépésétől, hídfők kialakításától és a kulcsfontosságú kereszteződések elfoglalásától az erődített állások felszámolásáig terjednek.

Végül, nézd meg, tudsz-e jobban teljesíteni a túlerőben lévő szövetséges csapatokkal, akiknek a feladata a Hurtgen Forest és a Battle of the Bulge hadjáratok kezdeti szakaszában látszólag értelmetlen célpontok elfoglalása vagy megtartása volt.

Ez a kötet új fegyvereket és tereptárgyakat mutat be, beleértve a Rhino tankokat, sövényeket és elsüllyedt utakat. Minden küldetés más-más elemekkel, erőkkel és helyzetekkel teli kihívásokat tartogat, így ez a kötet izgalmas kiegészítője a The Last Hundred Yards Series-nak.

Megjegyzés: A játékosoknak mind az LHY I., mind a II. kötetre szükségük lesz az ebben a Mission Pack játékban található összes küldetés lejátszásához.

Két kétoldalas geomorfológiai térkép
Öt küldetéskártya (10 küldetés)
Küldetéscsomag különleges szabályai
*A fenti szöveg automatikusan lett létrehozva. Az eredeti, idegen nyelvű leírást az "Eredeti leírás" lapfül alatt találod.


SAS és KOS a társasjáték webáruház Kiváló árak a SAS és KOS társasjáték webáruházban Tényleges raktárkészlet a SAS és KOS társasjáték webáruházban Gyors szállítás a SAS és KOS társasjáték webáruházban Személyes ügyfélszolgálat a SAS és KOS társasjáték webáruházban Visszavásárlási garancia a SAS és KOS társasjáték webáruházban

GYERE! TÁRSASOZZ VELÜNK!

Hasonló termékek
Adatok
Címkék
társasjáték, angol, BlackFire
FB_kategoria_cimkek
külföldi raktárban-társasjáték
Gyártói cikkszám
2210
Vonalkód
817054012435
Cikkszám
BFR88800
Vélemények
Eredeti leírás
The Last Hundred Yards Mission Pack #1 builds on Volumes I and II focused on the Allied campaigns in Western Europe. The Pack contains ten Missions that occurred in 1944 during the Normandy pre-breakout and breakout phases in July/August, the Hurtgen forest in November, and the Battle of the Bulge in December.

Join the 2nd Division’s 23rd infantry regiment and experience what Allied soldiers termed “Hedgerow Hell” as it drives through “Purple Heart Draw” to take Hill 192 against the 3rd FJ regiment. The overall goal was to cut the St. Lo-Bayeux highway, a task that was critical for protecting the east flank of the 3rd Army’s breakout from Normandy along the west coast.

Follow units of Patton’s 3rd Army’s breakout that ultimately encircled the German 7th Army and led to its destruction in the Falaise Pocket. These Missions range from crossing key water barriers, forming bridgeheads, and seizing key crossroads to eliminating fortified positions.

Finally, see if you can do better with outnumbered Allied troops who were tasked with taking or holding, what seemed to them, pointless objectives during the Hurtgen Forest and the opening stages of the Battle of the Bulge campaigns.

This volume introduces new weapons and terrain including Rhino tanks, hedgerows, and sunken roads. Each mission provides challenges with different elements, forces, and situations, making this volume an exciting addition to The Last Hundred Yards Series.

Note: Players will need both LHY Volumes I and II to play all the Missions in this Mission Pack.

Two double-sided geomorphic maps
Five Mission Cards (10 missions)
Mission Pack Special Rules
A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.