A la Carte Dessert Expansion - DE/EN/KR/CN

A la Carte Dessert Expansion - DE/EN/KR/CN-HG104
Egy bővítés az à la carte kínálathoz, amely új ínyenc desszerteket vezet be a lelkes játékosok számára, beleértve a Spice Dice-t, a Salty Dogs-t vagy a tüzes Pomitos Frititos-t.

Ez a kiegészítő 4 mini kiegészítőt tartalmaz az à la carte játékhoz, valamint az ötödik játékos hozzáadásához szükséges tartozékokat.

Menü

A játék kezdete
...
új
többnyelvű
RRP: 8 490 Ft 

Ez a beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.

7 790 Ft
A vásárlás után járó pontok: 234 Ft
Értesítést kérek, ha újra lesz raktáron
Kedvencekhez
Ajánlom
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Eredeti leírás
Részletek
Egy bővítés az à la carte kínálathoz, amely új ínyenc desszerteket vezet be a lelkes játékosok számára, beleértve a Spice Dice-t, a Salty Dogs-t vagy a tüzes Pomitos Frititos-t.

Ez a kiegészítő 4 mini kiegészítőt tartalmaz az à la carte játékhoz, valamint az ötödik játékos hozzáadásához szükséges tartozékokat.

Menü

A játék kezdete előtt minden játékos kap 3 menüt, és kiválaszt egyet. Nem árulja el a többi játékosnak, hogy melyik menüje van. Ha egy játékos sikeresen elkészíti az étlapon szereplő ételeket, a játék végén extra győzelmi pontokat kap. Egyébként nem kap extra pontokat. Néhány menühöz a játékosnak legalább egy csillagra is szüksége van.

Új kávéscsészék

Két új kávéscsésze került a játékba
- Szemétkosár: Ahelyett, hogy az asztalról választana egy ételt, a játékos választhat egyet a szemetesből, és a serpenyőjébe teheti.
- Ízesítő: A játékos választ egy fűszert (akár sót is) a serpenyőjéből, és eltávolítja a játékból.

Sós ételek

5 különböző sótál van. A sótálakat a többi tál mellé helyezzük. Az ételeket a szokásos módon készítjük el, csak só kell hozzájuk.

Fűszerkeverés

Ez egy új fűszeres üveg, amiben mind a 4 különböző fűszerből 5 szemcse van (összesen 20). Ebben az üvegben nincs só. A játékos választhatja ezt az üveget, hogy fűszereket adjon az ételéhez.
*A fenti szöveg automatikusan lett létrehozva. Az eredeti, idegen nyelvű leírást az "Eredeti leírás" lapfül alatt találod.


SAS és KOS a társasjáték webáruház Kiváló árak a SAS és KOS társasjáték webáruházban Tényleges raktárkészlet a SAS és KOS társasjáték webáruházban Gyors szállítás a SAS és KOS társasjáték webáruházban Személyes ügyfélszolgálat a SAS és KOS társasjáték webáruházban Visszavásárlási garancia a SAS és KOS társasjáték webáruházban

GYERE! TÁRSASOZZ VELÜNK!

Hasonló termékek
Adatok
Címkék
társasjáték, többnyelvű, BlackFire
Gyártói cikkszám
HG104
Vonalkód
4260664070436
Cikkszám
BFR63833
Vélemények
Eredeti leírás
An expansion for A la carte that introduces new gourmet desserts for avid gamers including Spice Dice, Salty Dogs or the fiery Pomitos Frititos.

This expansion contains 4 mini expansions for A la carte and the components necessary to add a fifth player.

Menus

Before the game starts each player receives 3 menus and chooses one. He doesn't let the other players know which menus he/she has. If a player successfully prepares the dishes on the menu, at the end of the game he/she receive extra victory points. Otherwise he/she gets no extra points. For some of the menus the player also needs at least one star.

New Coffee Cups

Two new coffee cups are added to the game
- Trash can: Instead of choosing a dish from the table, a player can choose a dish from the trash can and place the dish in his/her pan.
- Flavor neutralizer: The player chooses a spice (even salt) from his/her pan and removes it from the game.

Salt Dishes

There are 5 different salt dishes. The salt dishes are placed along the other dishes. The dishes are cooked as normal, only salt is needed.

Spice Mixing

This is a new spice bottle that has 5 grains of each of the 4 different spices inside (for a total of 20). There is no salt in this bottle. A player can choose this bottle to add spices to his/her dish.
A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.